Taşlıçay Güncel Gazetesi Balıkgöl Festivali Başlıyor - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 07 Ağustos 2019 - 16:15 'de eklendi.

Balıkgöl Festivali Başlıyor

Ağrının Taşlıçay ilçesine bağlı balıkgöl’de geleneksel balıkgöl festivali başlıyor. Taşlıçay Belediyesi tarafından organize edilecek olan balıkgöl festivali iki gün sürecek.Festivale yerel sanat...

Ağrının Taşlıçay ilçesine bağlı balıkgöl’de geleneksel balıkgöl festivali başlıyor. Taşlıçay Belediyesi tarafından organize edilecek olan balıkgöl festivali iki gün sürecek.
Festivale yerel sanatçıların, yerel yemekler ve ürünlerin yanı sıra sanatçı manuş baba’nında konser vereceğini bildiren, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir; “Balıkgöl’de geleneksel festival yapmayı planlıyoruz, bölgenin turizm açısından tanınması ve saklı cennet olan balıkgöl’ün turizm de yerini alması için her yıl bu festivali yapacağız.
Festivalimize Ağrı merkez ve ilçelerinden, Van ve Iğdır’dan katılımların olacağını şimdiden duyuyoruz, Bu ilçemiz adına bizi gururlandırıyor.

Taşlıçay Belediyesi olarak 24 Ağustos saat: 10:00 itibariyle balıkgöl’e ücretsiz taşımayı yapacağız. Ailenizle birlikte burada güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz, buradan şehir içi ve şehir dışındaki herkesi davet ediyoruz, Gelin ve henüz keşfedilmemiş saklı cennet olan balıkgöl’ü sizde keşfedin” dedi.
Taşlıçay Belediye başkanı İsmet Taşdemir 24 Ağustosta yapılacak olan Balıkgöl festivali için Taşlıçay ile balıkgöl arasındaki taşımaların belediye tarafından ücretsiz yapılacağını da duyurdu.

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN