Taşlıçay Güncel Gazetesi Başkan Taşdemir'den Samimi kaçak Su Çağrısı - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Ağrı Haberleri > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 27 Temmuz 2021 - 20:27 'de eklendi.

Başkan Taşdemir’den Samimi kaçak Su Çağrısı

Başkan Taşdemir’den Samimi Çağrı Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir İlçede kaçak ve Abonesiz su kullanan vatandaşlara seslenerek maddi durumu olmayanlara destek olacağını duyurdu. Başkan T...

Başkan Taşdemir’den Samimi Çağrı
Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir İlçede kaçak ve Abonesiz su kullanan vatandaşlara seslenerek maddi durumu olmayanlara destek olacağını duyurdu.
Başkan Taşdemir ilçede su abonesi olmayan ve kaçak su kullanan vatandaşlara sosyal medyadan seslenerek kaçak Su’yun haram olduğunu maddi durumu olmayanlara belediye olarak destek olacaklarını belirtti.
Taşdemir Su abonesi olamayanların su aboneliği için başvurmalarını, kaçak su kullananların ise bir an önce iptal etmelerini istedi.
20 Milyon borcu olan ve maddi sorunlar yaşayan Taşlıçay Belediyesi su sorunu nu kendi imkanlarıyla çözmeye çalışıyor. Sinek yaylalarından getirilmesi planlanan ek isale su projenin devam ettiğini belirten Başkan Taşdemir Kaçak su kullanan vatandaşların su israfından kurtulmaları ve Dinen haram olan kaçak su kullanımından vazgeçmeleri için duyuruda bulunarak yakın zamanda kaçak su ekiplerinin ilgililer hakkında yasal işlem başlatacağını bildirdi.

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN