Taşlıçay Güncel Gazetesi Meşhur Doğubayazıt Tozu Bitiyor - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 30 Mayıs 2021 - 6:59 'de eklendi.

Meşhur Doğubayazıt Tozu Bitiyor

Doğubayazıt’ın meşhur tozu, çamuru bitiyor, Göreve geldiği günden bu yana ilçedeki yolların, altyapı ve isale su hattı projeleri ile yakından ilgilenen Başkan Acar dün büyük bir kutlama ile bugü...

Doğubayazıt’ın meşhur tozu, çamuru bitiyor, Göreve geldiği günden bu yana ilçedeki yolların, altyapı ve isale su hattı projeleri ile yakından ilgilenen Başkan Acar dün büyük bir kutlama ile bugüne kadar en büyük proje olan yol asfaltlama startını verdi.

Sosyal medyada, kamyon ve otobüs arkası yazılara kadar ulaşan Doğubayazıt’ın tozunu Belediye Başkanı Yıldız Acar bitirmeyi hedefliyor.
Sosyal medyada daha önce paylaşılan bir otobüs arkası fotoğrafta, “Doğubayazıt’ın Herşey’ine Çare Bulunabilir ama Tozuna Değil” diye yazılmıştı.
Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar göreve geldiği günden bu yana ilçedeki yolların kilitli parke taşı ile kaplanmasında ciddi yol aldıklarını belirtti.

Bu gün ise ilçenin ana yollarının asfaltlanmasını, kurban keserek başlatan Başkan Acar, kısa süre içerinde ilçenin tamamen tozdan kurtulması için çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

Gazeteci / Hüseyin Arslan

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN