Taşlıçay Güncel Gazetesi Başkan Dağtekin, "Çocuklarınıza Para Değil, Gelecek Bırakın" - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Ağrı Haberleri

Bu Haber 28 Mayıs 2021 - 10:34 'de eklendi.

Başkan Dağtekin, “Çocuklarınıza Para Değil, Gelecek Bırakın”

Önümüzdeki süreçlerde Türkiyeyi yönetmek anlamında aday adayı konumunda olan Deva Partisi, Türkiye’nin her bölgesinde misyonunu halka izah etme performansına girmiş bulunmaktadır.Deva Partisi Ağ...

Önümüzdeki süreçlerde Türkiyeyi yönetmek anlamında aday adayı konumunda olan Deva Partisi, Türkiye’nin her bölgesinde misyonunu halka izah etme performansına girmiş bulunmaktadır.
Deva Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Dağtekin ile kısa süre önce görüşme fırsatı buldum, Daha önce kamu kurumlarla mesleği icabı çalıştığı için işleyişe hakim olan Dağtekin bilgi birikiminde etkili olduğunu gördüm. Siyasetçiler için Methiyeler düzmeyi pek sevmem lakin, “Sezar’ın hakkı Sezar’a” diye bir sözü de unutmamak gerek.
Başkan Dağtekin, Ağrı siyaset camiasını, Ağrı Belediyesini ve diğer kamu kuruluşlarındaki yanlışları her platformda dile getirmeyi ve etkin muhalefet yapmaya üstlenmiş genç demokrat bir insan, Ağrı’da yüzlerce İl başkanı görme tanıma fırsatımız oldu, Atandığı gün yönetimini emir eri yapanları, yönetici arkadaşlarını yanında koruma diye gezdirenleri gördük.
Dağtekin’de buna şahit olmadım, Hatta Dağtekin derki, Yanlış olduğunu bildiğim bir konuda, sırf arkadaşlarımın çoğunluğu onaylar diye onları desteklediğim, olmuştur, yan tamda demokrasi kast ediyor.

Devanın İşleyişi öğrenmek için Başkana Yönelttiğim bir diğer soru ise ekonomi bağımsızlık olmuştu. Maddi anlamda Deva Partisinden aldıklarını bir desteğin olmadığını gördüğüm, Deva Yönetimi tamamen kendi imkanları ile Ağrı’da bu işleri yürütüyorlar.
İl ilçe gezileri, tanıtım, il binasının giderleri tamamen Başkan ve yönetimin cebinden karşılanıyor. Bu da siyasetteki mücadelenin ciddiyetini ortaya koyuyor.
Başkan Dağtekin’e maddi anlamda daha ne kadar direnebilirsiniz dediğimde ise, O müthiş kelimelerle cevap veriyor. “Çocuklarıma Para Bırakmayacağım, Gelecek Bırakacağım” diyor.
Başkan Murat Dağtekin gibi insanlara ihtiyacımız olduğunu anladım, bu tür insanların Ağrı gibi bir yerde olması Ağrı’ya katkı sunacaktır.
Kendisine ve yönetici arkadaşlarına, Siyasi hayatlarında başarılar dilerim.

Gazeteci/ Hüseyin Arslan

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN