Taşlıçay Güncel Gazetesi Ağrı'da İlk Defa Saç Ekim Merkezi Açılıyor - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 15 Mayıs 2021 - 21:42 'de eklendi.

Ağrı’da İlk Defa Saç Ekim Merkezi Açılıyor

Ağrı’da İlk defa saç ekim merkezi açılıyor, Esteliv saç ekim merkezi Ağrı’da şube açıyor. 15 yıldır İstanbul’da hizmet veren Esteliv Saç Ekim Merkezi Uzm.Trikolog Murtaza HANBABA...

Ağrı’da İlk defa saç ekim merkezi açılıyor, Esteliv saç ekim merkezi Ağrı’da şube açıyor.

15 yıldır İstanbul’da hizmet veren Esteliv Saç Ekim Merkezi Uzm.Trikolog Murtaza HANBABA Ağrı ve ilçelerinde şubeler açmaya hazırlanıyor. Uzm. Trikolog Hanbaba Bir Ağrılı olarak kendi memleketinde bu hizmeti vermek için Ağrı Merkez ve ilçelerinde kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacak.
Hanbaba Yaptığı açıklamada; Saç ekimin hastane ve sağlık merkezlerinde yapılması gerektiğini belirterek, sağlıklı hizmet vermek için Ağrı’da Güven Tıp Hastanesinde, Doğubayazıt’ta ise Özel Mediza Hastanesinde Randevuları almaya başladı. Hanbaba (DHİ Saç Ekim, SAPHİRE Saç Ekim, FUE Saç Ekim) yöntemleri ile Saç ekimi, Sakal ekimi, Kaş ekimi hizmetlerini verecek, Haziran Ayında hizmet vermeyi planlayan Uzm. Trikolog Murtaza Hanbaba Şimdiden çok yoğun taleplerin olduğunu, Bu müşterileri ise şimdilik İstanbul’daki Esteliv Saç Ekim Merkezinde Ağırladıklarını belirtti.

 Esteliv Saç Ekim Merkezi İletişim Numaraları:

Murtaza Hanbaba: 0544 264 04 08

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN