Taşlıçay Güncel Gazetesi Doğubayazıt Belediye Başkanı Acar'dan, Arslan'a Ziyaret - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 12 Ocak 2021 - 19:28 'de eklendi.

Doğubayazıt Belediye Başkanı Acar’dan, Arslan’a Ziyaret

Doğubayazıt Belediye Başkanı Acar’dan Arslan’a Ziyaret.Doğubayazıt Bağımsız Belediye Başkanı Yıldız Acar, Geçtiğimizde günlerde ülke genelinde yapılan, Araştırma gazetecilikte Doğu Anadolu...

Doğubayazıt Belediye Başkanı Acar’dan Arslan’a Ziyaret.
Doğubayazıt Bağımsız Belediye Başkanı Yıldız Acar, Geçtiğimizde günlerde ülke genelinde yapılan, Araştırma gazetecilikte Doğu Anadolu Bölgesinin en iyi gazetecileri seçilen Gazeteci Hüseyin Arslan’ı ziyaret etti.
Başkan Acar, öncelikle 10 Ocak gazeteciler gününü kutlamasıyla basının karanlık toplumları aydınlatan en büyük etken olduğuna değindi.

Başkan Acar bölgemizde gazeteciliğin önemine değinerek, Bir yerde başarı varsa o başarıya her zaman desteklediğini belirtti.


Doğubayazıt’ta yapımı tamamlanan ve devam eden projeler hakkında açıklama yapan Acar, Doğubayazıt’ın su ve alt yapı sorunları üzerinden çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Gazeteci Hüseyin Arslan’ın yerel basın ve yerel yönetimler ilişkisi konusunda Başkan Acar’dan destek isteyerek yerel gazetecilerin ayakta kalabilmeleri ve toplumumuzda basın ayağının sürdürülmesi gerektiğini belirtti.


Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN