Taşlıçay Güncel Gazetesi Başkan Taşdemir Müjdeyi Verdi, Kapalı Spor Salonu Yapılıyor - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 11 Ağustos 2020 - 20:31 'de eklendi.

Başkan Taşdemir Müjdeyi Verdi, Kapalı Spor Salonu Yapılıyor

Taşlıçay’a kapalı spor salonu yapılıyor, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir seçim vaatlerinden biri olan kapalı spor salonu müjdesini duyurdu. Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir; ...

Taşlıçay’a kapalı spor salonu yapılıyor, Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir seçim vaatlerinden biri olan kapalı spor salonu müjdesini duyurdu.

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir; “her türlü kötü alışkanlıklardan uzak ve sağlıklı nesillerin ancak spor yaparak yetişebileceğini belirterek, ilçede ilk defa kapalı spor salonu kazandırmak için İlçe Kaymakamı Murtaza Ersöz, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi ve Ağrı Ak Parti il başkanı Abbas Aydın’ın emekleriyle ilçemize bu projeyi kazandırdık.” dedi.

Başkan Taşdemir’in Seçildiği günden bu yana ilçede gençler için çok ciddi çabalar sarf ediyor. Adeta İlçede gençlerin abisi olan Başkan Taşdemir, Üniversitelere hazırlanan gençler için yaptığı kapsamlı kütüphane projesinden sonra, Yine Gençler ve öğrenciler için yapılacak olan kapalı spor salonunda temelinin çok kısa süre içerisinde atılacağını belirtti.

Toplam 900 metrekare toplam inşaat alanı olacak tesis de, spor salonu, çok amaçlı salon, öğretmen odası,soyunma odaları, duşlar, WC’ler yer alacak. 


Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN