Taşlıçay Güncel Gazetesi Taşlıçay Belediye Başkanı Taşdemir tırpan çekerek çiftçilere seslendi - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 03 Temmuz 2020 - 10:34 'de eklendi.

Taşlıçay Belediye Başkanı Taşdemir tırpan çekerek çiftçilere seslendi

Taşlıçay Belediye Başkanı Taşdemir tırpan çekerek çiftçilere destekte bulundu Koronavirüs sürecinde evde kalan vatandaşlara seslenen Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, bu süreçte çiftçilik yapa...

Taşlıçay Belediye Başkanı Taşdemir tırpan çekerek çiftçilere destekte bulundu

Koronavirüs sürecinde evde kalan vatandaşlara seslenen Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, bu süreçte çiftçilik yaparak geçimini sağlayan vatandaşların ekinlerinin biçilmesi ve üretime katkıda bulunulması için destekte bulundu Sosyal medyada tırpan çeken başkan Taşdemir’in videosu kısa sürede binlerce izlenme aldı.

Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir seçildiği günden bu yana, vaktini ya ilçe esnafıyla ya da ilçede çiftçilik ve üretim yapan ilçe halkıyla geçiriyor.

“DOĞU BÖLGESİ ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİ KONUMDA”

Taşdemir, “Ülkemizin ve dünyanın zor günler yaşadığı koronavirüs sürecini ilçemizde çok dikkatli bugün de burada tırpan çekerek çiftçilerimize destekte bulunduk. Doğu bölgesi ülkemiz için önemli bir konumdadır, üretim ve turizm için çaba sarf ediyoruz, Bölgemizde bulunan balıkgöl için belediye olarak üçüncü balıkgöl festivalini düzenleyeceğiz, Balıkgöl henüz ülkemizde keşfedilmemiş gelecek vaat eden bir göldür.
Doğu’da Turizm kapısı olacak bu alan için herkesten destekler bekliyoruz” diye konuştu.

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN