Taşlıçay Güncel Gazetesi Taşlıçay Belediyesinde Ağaçlandırma Çalışmaları - Taşlıçay Güncel GazetesiTaşlıçay Güncel Gazetesi
TAŞLIÇAY SON DAKİKA

Taşlıçay Haber > Taşlıçay Haberleri

Bu Haber 17 Nisan 2020 - 10:27 'de eklendi.

Taşlıçay Belediyesinde Ağaçlandırma Çalışmaları

Ağrının Taşlıçay İlçe Belediyesi, havaların ısınmasıyla ilçe merkeze refüj aralarına ağaçlandırma yaptı.İlçe’de kış ayının çetin geçmesiyle daha önce ekilen ağaçların kurumasıyla, Taşlıçay ara r...

Ağrının Taşlıçay İlçe Belediyesi, havaların ısınmasıyla ilçe merkeze refüj aralarına ağaçlandırma yaptı.
İlçe’de kış ayının çetin geçmesiyle daha önce ekilen ağaçların kurumasıyla, Taşlıçay ara refüjler, Recep Tayyip Erdoğan Parkı ve Tenzile Ana Parkı 300 yeni ağaç dikildi.

Tenzile Ana ve Recep Tayyip Erdoğan’da peyzaj, çevre düzenleme, çimlendirme ve Hasar görmüş ekipmanlar, kamelyalar, çocuk oyun grupları yeniden onarılıyor.
Konu İle Açıklamalarda bulunan Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir; “İlçemizdeki park ve bahçe onarımları devam ediyor, Bölgenin en büyük parkı olan, Recep Tayyip Erdoğan parkının da bu koronavirüs sürecinde kapalı kalması ilçe olarak ciddi etkiler oluşturuyor, ama biz her türlü önlemi alarak ilçe halkımızla birlikte hareket ederek önlemlerimizi alıyoruz.” dedi.

Etiketler

BU HABERE YORUM YAP

Yorum Yok

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN